Noclegi

Noclegi w naszych ośrodkach

Zachęcamy do skorzystania z noclegów w ośrodkach wczasowych położonych w Borach Tucholskich. Do wyboru są miejsca w domkach letniskowych, pawilonach wczasowych oraz apartamentach. Gwarantujemy rodzinną atmosferę, a także spokój i relaks. Pokoje, które oddajemy do Państwa dyspozycji są przede wszystkim wygodne, a także bardzo dobrze zaopatrzone. Bliskość przyrody pozwala szybko zregenerować siły i zachęca do spacerów oraz wycieczek rowerowych. Otaczające lasy pełne są grzybów i jagód, a jeziora bogate w ryby. W okolicy jest wiele atrakcji, z których warto skorzystać niezależnie od pogody. Zresztą w Borach Tucholskich nie ma czegoś takiego jak brzydka pogoda. Jest co najwyżej pogoda grzybowa.

Noclegi w Kompleksie wypoczynkowym Zacisze

Okoniny Nadjeziorne 62a
89-530 Śliwice
+48 603-609-970
www:
noclegi w Zacisze
Noclegi w Kompleksie wypoczynkowym Zacisze Bory tucholskie

Kompleks Wypoczynkowy „Zacisze” jest doskonale przystosowany do spędzenia rodzinnego urlopu. Jest to miejsce dla osób pragnących odpoczywać na świeżym powietrzu i podziwiać bogactwo przyrody. Zacisze to idealne miejsce dla zwolenników sportu, wędkowania, grzybobrania oraz miłośników zwierząt. Ośrodek położony jest na obszarze Borów Tucholskich w pobliżu małej wsi Okoniny Nadjeziorne. Oferujemy komfortowo wyposażone domki letniskowe, dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, klimatyzowaną restaurację i sklepik ze wszystkimi niezbędnymi artykułami spożywczymi do dyspozycji naszych gości. Kompleks znajduje się w lesie sosnowym, tuż przy brzegu jeziora ze wspaniałą, piaszczystą plażą.

Nasz ośrodek posiada ciekawą ofertę noclegową. Do Państwa dyspozycji są drewniane wolnostojące domki bądź domki typu bliźniak, które połączone są wspólnym tarasem. Wszystkie domki wyposażone są w łazienkę, niektóre posiadają również aneks kuchenny. Dysponujemy też budynkiem hotelowym z pokojami 1, 2, 3, 4/5 – osobowymi. Wszystkie pokoje wyposażone są czajnik elektryczny, podstawowe naczynia, lodówkę oraz zaplecze sanitarne. Do dyspozycji naszych gości jest również pole campingowe oraz namiotowe. Wyposażenie obiektu i jego położenie zachęcają do aktywności fizycznej i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Zachęcamy na stronę internetową naszego Kompleksu Wypoczynkowego „Zacisze” „Zacisze” i szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą noclegową.

Do dyspozycji naszych gości jest wypożyczalnia sprzętu turystycznego, miejsce na ognisko pod zadaszoną wiatą. Ponadto kompleks wyposażony jest w zewnętrzną siłownię, stoły do tenisa, bilard, korty tenisowe, boisko, saunę oraz bezpłatny parking dla gości. Serdecznie zapraszamy do odpoczynku w naszym Zaciszu.

Noclegi w apartamentach Vega

ul. Turystyczna 53
89-606 Charzykowy
+48 609-089-282
www:
noclegi w Vega

Noclegi w apartamentach Vega Bory tucholskie

SONY DSC

Oferujemy Państwu obiekt, położony 150 metrów od jeziora Charzykowskiego w malowniczej, turystycznej wsi. To miejsce idealne dla miłośników sportów, kulturowych atrakcji, grzybobrania, wędkowania, jak i dla osób pragnących odpoczywać wśród nadzwyczajnie efektownego krajobrazu. Kąpielisko i przystań wodna to nie jedyne atrakcje, znajdziecie tu Państwo również kilometry ścieżek rowerowych a tylko kilka kilometrów dalej, znajduje się Park Narodowy Bory Tucholskie. W okresie letnim mogą Państwo wziąć udział w koncertach szantowych i imprezach żeglarskich a w razie niepogody można wybrać się do pobliskiego Parku Wodnego. W naszym obiekcie oferujemy apartamenty 2,3 i 4-osobowe z w pełni wyposażonym zapleczem kuchennym. Dla naszych gości dostępny jest bezprzewodowy internet, miejsca parkingowe oraz taras widokowy znajdujący się na dachu. Serdecznie zapraszamy do naszego całorocznego obiektu.

Noclegi Ośrodek Wczasowy KAMERALNY

ul. Wczasowa 2
89-606 Charzykowy
+48 600-64-33-22
www:
noclegi w Kameralny
Noclegi Ośrodek Wczasowy KAMERALNY Bory tucholskie

Ośrodek znajduje się tuż przy promenadzie oraz jednym z najpiękniejszych jezior w okolicy. Jest to wspaniałe miejsce dla osób lubiących wędkowanie, zbieranie grzybów, jazdę na rowerze bądź inne formy aktywności fizycznej. Jest to również miejsce idealne do beztroskiego odpoczynku wśród pięknego krajobrazu. Nasz obiekt jest wyposażony
w atrakcje dla dorosłych i dla dzieci. Nasi goście mogą wypożyczyć sprzęty wodne, korzystać ze stołów pingpongowych, boiska, zewnętrznej siłowni, miejsca do grillowania bądź ogniska. Młodsi goście mają do dyspozycji nowoczesny plac zabaw. Niedaleko znajduje się Park Narodowy Bory Tucholskie oraz Park Wodny. Oferujemy Państwu domki letniskowe
z zapleczem kuchennym oraz sanitarnym bądź pokoje w ośrodku wczasowym zaopatrzone w łazienkę i balkon. Nasi goście mają możliwość wykupienia wyżywienia w oddalonej o 50 metrów zaprzyjaźnionej restauracji.

Noclegi w Ośrodeku Sportowo-Szkoleniowy CZTERY KORTY

Okoniny Nadjeziorne 62
89-530 Śliwice
+48 603-609-977
www:
noclegi w Cztery Korty
Noclegi w Ośrodeku Sportowo-Szkoleniowy CZTERY KORTY Bory tucholskie

Nasz ośrodek położony jest tuż przy jeziorze, to idealne miejsce na obozy sportowe wśród pięknej przyrody. Kompleks jest odpowiednio przystosowany do uprawiania różnych sportów. Do dyspozycji gości jest kilka boisk, sala z parkietem i lustrami oraz zewnętrzna siłownia. Nasze wyposażenie zachęcające do aktywnego wypoczynku jest dostosowane dla dzieci, dorosłych oraz osób niepełnosprawnych. Jest to więc idealne miejsce nie tylko na zorganizowanie obozu sportowego, ale i na rehabilitację. Nasi goście mogą skorzystać z piaszczystych kąpielisk, wypożyczalni sprzętu sportowego, suszarni grzybów, wiaty z miejscem na ognisko, sauny czy bilardu. Ponadto na terenie kompleksu znajduje się plac zabaw, sklepik i restauracja z widokiem na jezioro. Oferujemy noclegi w domkach campingowych oraz pawilonach hotelowych.