Zapraszamy do naszych ośrodków wypoczynkowych

Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej, jednego z czterech ośrodków położonych nad czystymi jeziorami w Borach Tucholskich. Ich prowadzeniem zajmujemy się samodzielnie, dbając przy tym o wysoki standard i wygodę naszych gości. Wszystkie łączy rodzinna atmosfera, bliskość przyrody, a także świeże powietrze i zdrowy klimat. W lesie niedaleko wsi Okoniny Nadjeziorne zlokalizowany jest Kompleks Wypoczynkowy Zacisze, w którego skład wchodzą dwa ośrodki wczasowe – „Zacisze” i „Cztery Korty”. Ten pierwszy swoją ofertę kieruje przede wszystkim do turystów indywidualnych. Przystosowany jest na rodzinne wakacje bądź urlop w gronie znajomych. Goście do wyboru mają noclegi w drewnianych domkach letniskowych i murowanym pawilonie wypoczynkowym. Do dyspozycji gości są domki wolnostojące bądź domki typu bliźniak. W skład kompleksu wchodzi również pole namiotowe i campingowe. Kompleks znajduje się w lesie sosnowym, jest ogrodzony i posiada niestrzeżony parking dla gości. Utwardzone alejki sprzyjają spacerom i są wygodne dla pieszych oraz wózków. Zapraszamy na stronę internetową Kompleksu Wypoczynkowego „Zacisze” na https://www.borytucholskie24.com.pl/kompleks-wypoczynkowy-zacisze-sliwice/

„Cztery Korty” ze względu na rozbudowaną infrastrukturę – korty, boiska, siłownia – mają doskonałe warunki do przyjmowania obozów sportowych. Ośrodek przystosowany jest również do rehabilitacji, wyposażony jest w specjalne sprzęty dla dzieci, dorosłych oraz niepełnosprawnych. Na stronie internetowej Ośrodka „Cztery Korty” znajdą Państwo więcej informacji.

Dwa kolejne ośrodki – „Vega” i „Kameralny” – położone są w letniskowej wsi Charzykowy, koło Chojnic. Tu oprócz delektowania się przyrodą i spokojem, można zakosztować też kurortowego życia. W okresie letnim odbywa się tu wiele imprez plenerowych, w tym imprezy żeglarskie.

W „Vedze” dysponujemy wygodnymi apartamentami o wysokim standardzie. Goście mają do wyboru apartamenty 2, 3 i 4 – osobowe. Każdy pokój wyposażony jest w zaplecze kuchenne. Na dachu Ośrodka znajduje się taras, z którego goście mogą podziwiać piękny widok na jezioro. Zapraszamy na stronę internetową Apartamentów VEGA.

Z kolei w „Kameralnym” oferujemy noclegi w murowanym pawilonie oraz domkach letniskowych położonych 150 metrów od linii brzegowej. Do dyspozycji gości jest też pomost wędkarski i wypożyczalnia sprzętu wodnego. W ośrodku znajduje się nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz zewnętrzna siłownia. Charzykowy to kilometry ścieżek rowerowych oraz pieszych, to miejsce idealne na spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty ośrodka „Kameralny”.