Ośrodek wypoczynkowy „CZTERY KORTY”

Ośrodek Wypoczynkowy
"CZTERY KORTY"

Kontakt: 603908899
Adres: Okoniny Nadjeziorne 62
89-530 Śliwice
powiat: tucholski

Ośrodek "Cztery Korty" położony jest w miejscowości Okoniny Nadjeziorne (w Borach Tucholskich) na terenie lasu mieszanego, ogrodzony i przylegający do jeziora.
To idealne miejsce do organizowania obozów sportowych. Pośród pięknej przyrody, nad brzegiem jeziora, powstał kompleks obiektów sportowych przystosowany do uprawiania różnorodnych aktywności. Nic tak nie uatrakcyjnia treningu jak poranny bieg przez las zakończony kąpielą w jeziorze. Najlepszą jednak rekomendacją jest to, że sportowcy do nas wracają. Niektóre kluby organizują obozy sportowe w Okoninach Nadjeziornych od kilkunastu lat.

Infrastruktura sportowa

Kompleks boisk bezpośrednio przylegający do ośrodka (boiska bezwietrzne, osłonięte ze wszystkich stron lasem, udostępniane dla uczestników obozów nieodpłatnie):
boisko wielofunkcyjne o nawierzchni ze sztucznej trawy (35 m x 60 m) na którym mieszczą się cztery korty tenisowe, a alternatywnie 2 boiska do siatkówki. Po wyjęciu słupków całe może służyć do treningu piłkarzy w obuwiu „halowym”.
boisko pełnowymiarowe trawiaste do piłki nożnej (70 m x 105 m) z dużymi bramkami. Na boisku zamontowane są łapacze piłek z siatki o wysokości 5 m. Zapewniamy małe oraz duże przenośne bramki aluminiowe (od rozmiarów unihokejowych do pełnowymiarowych - 4 rodzaje) z zabezpieczeniem przed przewracaniem się, płotki przestawne oraz drobny sprzęt treningowy.
2 boiska treningowe trawiaste (20 m x 50 m).
hala namiotowa (12 m x 25 m)– oświetlenie, dostęp do prądu, maty puzzle 200m2, drobne sprzęty gimnastyczne
sala z parkietem i lustrami
boisko piaszczyste (20 m x 50m)
outdoor fitness - zewnętrzna siłownie w ośrodku „Cztery Korty” i w sąsiadującym z nim ośrodku Zacisze stwarza możliwość aktywnego wypoczynku i rehabilitacji. Sprzęt jest zaprojektowany dla dzieci, dorosłych jak i osób niepełnosprawnych. Wszystkie urządzenia wykonane są w oparciu o normy PN-EN 1176-1:2008.
Sala gimnastyczna w Śliwicach (5 km od ośrodka) o wymiarach 24 m na 12 m, wysokość 6 m. Dostępna za niewielką odpłatnością dla uczestników obozów sportowych. Idealna dla koszykarzy, siatkarzy, piłkarzy ręcznych, zapaśników i zawodników innych sportów walki.
Więcej zdjęć znajdziesz w Galerii

Atrakcje ośrodka

• plac zabaw
• dwa kąpieliska z piaszczystą plażą i pomostem
• wypożyczalnia sprzętu sportowego (kajaki, rowery wodne, łodzie wiosłowe, deski surfingowe etc.)
• wypożyczalnia sprzętu turystycznego (rowery górskie i turystyczne, piłki, leżaki, grille, hamaki etc.)
• sklepik, w którym można się zaopatrzyć w artykuły spożywcze i inne codziennego użytku
• klimatyzowana restauracja z barem. Dodatkowym bonusem do posiłku jest przepiękny widok na jezioro
• wiata z miejscem na ognisko
• suszarnia grzybów
• sauna
• bilard
• stoły do tenisa
• nieodpłatny parking niestrzeżony na terenie ośrodka

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii

W naszym ośrodku oferujemy noclegi w pawilonie hotelowym, pawilonach szeregowych oraz domkach campingowych

Baza żywieniowa

Wyżywienie dla grup zorganizowanych: 3 posiłki + podwieczorek wydawany przy obiedzie, śniadania i kolacje w formie bufetu, obiady na półmiskach podawane do stolików.
Naszym gościom zapewniamy zdrowe i zbilansowane posiłki przygotowywane na miejscu przez naszych kucharzy. (nie catering). Dania staramy się przygotowywać korzystając z lokalnych dostawców(nie używamy półproduktów). Obóz rozpoczynamy obiadem między 14:00-16:00 pierwszego dnia, a kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu.

Lokalizacja ośrodka "Cztery Korty"

do Okonin Nadjeziornych:
*Szczecin ok. 270 km
*Gdańsk ok. 95 km
*Olsztyn ok. 190 km
*Bydgoszcz ok. 73 km
*Poznań ok. 180 km
*Wrocław ok. 330 km
*Warszawa ok. 285 km
*Łódź ok. 250 km
*Kraków ok. 470 km
*Lublin ok. 450 km
*Rzeszów ok. 545 km
*Białystok ok. 390 km