Ośrodek przyjazny zwierzętom

Szukasz miejsca gdzie możesz zabrać na urlop swojego psa?


Bardzo dobrze trafiłeś!

Do naszych ośrodków („Kameralny” w Charzykowy, „Zacisze” i „Cztery Korty” w Okoninach Nadjeziornych) możesz zabrać psa*, kota, lub inne domowe zwierzę.

Na psa czeka:

  • duży ogrodzony teren ośrodka
  • las zaraz za ogrodzeniem gdzie może biegać bez smyczy
  • jezioro na tak lubiane przez większość pupili zabawy w wodzie
Podczas rezerwacji prosimy o podanie chęci przyjazdu z psem. Opłata za pobyt zwierząt wynosi 10 zł/dobę jednak nie mniej niż 30zł za pobyt.

W sklepiku na terenie ośrodka można zakupić karmę dla psa.

Pies musi posiadać aktualne świadectwo szczepień. Prosimy o zabranie z domu psiego posłania.

Ze względu na innych gości piesek nie powinien przebywać na piaszczystej plaży i kąpielisku na którym bawi się dużo dzieci, a na terenie ośrodka powinien chodzić na smyczy. Z pieskiem za to można skorzystać z ogromnego terenu przy plaży oraz z pobliskich pomostów na których na pewno nikt nikomu nie będzie przeszkadzał.

Serdecznie zapraszamy :)* Nie dotyczy 11 ras psów niebezpiecznych wykazanych w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 28 kwietnia 2003 r. i uznanych za agresywne, tj.: Rottweiler, Akbash Dog, Amerykański Pit Bull Terier, Buldog Amerykański, Anatolian Harabas, Dog Argentyński, Moskiewski stróżujący, Owczarek Kaukaski, Perro De Presa Canaria, Perro De Presa Mallorqin, Tosa Inu oraz Amstaf.